Tiesiog bestselleris, ne novelė

Ankstyvas rytas, saulė dar nepatekėjusi…

Iš lovos tyliai, tyliai atsikelia žmona, pasižiūri į savo miegantį vyrą, nusišypso… Nueina prie balkono durų, tyliai praveria ir išsliūkina pro jas… Įkvepia tyro tyro rytmečio oro, nužvelgia balkone gulinčius daiktus ir giliai atsidūsta…

Vėl nusišypso… Tyliai, tyliai paima vyro meškerę ir…

Sulaužo ją, griebia kitą ir vėl triokšt… Supainioja visus valus, išmeta visas rites, pamato tą „prakeiktą dvokiančią
žvejybinę dėžę“ ir, sukaupusi visas jėgas, perverčia ją per 9 aukšto balkono kraštą.

Jos veide – palaiminga šypsena… Tyliai, ant pirštų galiukų ji grįžta į lovą, palenda po antklode ir prisiglaudžia prie vyro…

Gyventi jai liko lygiai pusvalandis…

Dar ne pati blogiausia pabaiga…

Du draugai – Jonas ir Petras, su žmonomis vakarėlyje žaidė kortomis. Petrui netyčia iš rankų iškrito korta ir jis palindo po stalu jos ieškoti. Iš po stalo kažkaip žvilgtelėjo į Jono žmonos kojas ir pastebėjo, kad ji be kelnaičių. Visas susijaudinęs, išraudęs, jis išlindo iš po stalo ir sėdo žaisti toliau. Šiek tiek vėliau prie jo priėjo Jono žmona ir patyliukais paklausė:
– Na, kaip, ar patiko tai, ką matei po stalu?
– Taip, žinoma! – Atsakė Petras.
– Gal norėtum tai išbandyti? – Vėl paklausė Jono žmona, – Jonas šeštadienį bus išvažiavęs, ir tu galėsi tai gauti už 100 litų.
– Puiku! – Sutiko Petras.
Šeštadienį pas Jono žmoną užėjo Petras, davė jai 100 Lt, pasismagino ir išėjo. Vakare grįžo Jonas. Iškart paklausė žmonos:
– Sakyk, ar buvo užėjęs Petras?
– Taip… – Išsigandusi tarė ji ir pagalvojo: „Viskas, įkliuvau!“.
– Ar paliko tau 100 Lt?
– Tttaippp… – Pralemeno Jono žmona, nutarusi, kad vyras viską žino.
– Gerai, – tarė vyras, – jis vakar pasiskolino iš manęs 100 litų, pažadėjo, kad šiandien tau užneš.

Elektroninis nesusipratimas

Jaunavedžių pora nusprendė savo medaus mėnesį praleisti Karibų salose. Taip susiklostė, kad šeima negalėjo skristi tą pačią dieną. Jis išskrido ketvirtadienį, ji turėjo skristi kitą dieną.

Atvykęs į užsakytą viešbučio kambarį, vyras pasiėmė nešiojamąjį kompiuterį ir parašė žmonai el.laišką. Rašydamas adresą, jis padarė klaidą ir išsiuntė laišką nepastebėjęs klaidos.

Tuo tarpu viena našlė, ką tik palaidojusi savo vyrą, grįžo namo ir patikrino savo el.pašto dėžutę – tikėjosi rasti žinučių su užuojautomis.

Perskaito naujausią laišką ir krinta be sąmonės ant grindų. Pribėga sūnus išsiaiškinti, kas gi nutiko jo mamai ir kompiuterio monitoriuje perskaito:

KAM: Mano mylimai žmonai
NUO KO: Nuo ką tik ją palikusio vyro.
TEMA: Ką tik atvykau!

„Aš ką tik atvykau, bet jau baigiu apsiprasti. Viskas paruošta tavo kelionei rytoj. Jau dabar džiaugiuosi galėsiantis tave greitai pamatyti ir apkabinti. Tikiuosi, tavo kelionė bus tokia pat šauni, kaip mano. Prakeikimas, kaip čia karšta…